tomenu

SYPKE ZMESY

HolcimLogo
HOLCIM - Stavebniny Richtárik Nitra ponúka portlandský cement, v super cene, pri vacsom mnozstve akciova cena,  vysokopecný cement, produkty pre stabilizáciu zemín, Extracem, Multicem, Profimalt, CEM III/B 32,5 N, CEM III/B 32,5 N – SV, CEM II/B-S 32,5 R, CEM I 42,5 R, CEM I 52,5 N, CEM I 52,5 N white), betón, kamenivo, hydraulické spojivá
cemmac
CEMMAC – Stavebniny Richtárik Nitra ponúka portlandský troskový cement, portlandský cement, portlandský zmesný cement - CEM II/A-S 32,5 R, CEM II/B-S 32,5 R, CEM I 32,5 R, CEM I 42,5 R.
calmit
CALMIT – stavebný materiál - vápno vzdušné biele 90 hasené – Spezikalk, vapno hydrát – veľmi čistý, veľmi jemný, 1.trieda, paletovaný, fóliovaný, v papierových 25kg vreciach. Vápno vzdušné biele 80 hasené, vápno vzdušné biele 90 nehasené – Feinkalk. Stavebniny Richtárik Nitra ponúka vápence velmi jemne mleté – Florakalk.
kingston
KINGSTONE –Stavebniny Richtárik Nitra ponúka vonkajší teploizolačný systém, lepiaci tmel na polystyrén, TEXTURATO jemná omietka ryhovaná, TEXTURATO dekoratívna jemná omietka, TEXTURATO základný náter, valcovaná dekoratívna jemná omietka, QUARCTEX soklová omietka dekoratívna, univerzálny hĺbkový základný náter acrylbond, kvalitná vonkajšia fasádna farba, kvalitná farba na vnútorné steny, hydroizolačná emulzia acrylseal, ACROPOL lepidlo na sadrokartón, ACROPOL extra biela gletovacia a povrch vyrovnávajúca hmota, stavebný materiál ACROPOL vnútorná extra biela gletovacia hmota s vysokou tvrdosťou, lepidlo na obklady a dlažby, mrazuvzdorné lepidlo na obklady a dlažby, flexibilné lepidlo na obklady a dlažby, samonivelizačná hmota na podlahy, škárovacia hmota, nivelačná gletovacia hmota pre vonkajšie a vnútorné použitie, biela nivelačná gletovacia hmota pre vnútorné použitie, murovacia malta, strojová a ručná základná omietka, štuková omietka pre vonkajšie a vnútorné použitie
peakston
PEAKSTON – Tepelnoizolačné systémy, jemné omietky, fasádny systém – Superbond hĺbokvý základ, grafiato základ, kvartex farebný základ, fasádne omietky škrábané, ryhované 1,5 – 2mm dekorativne. Lepiaci teml na polystyrén, Sagre jemna omietka na nanašanie valčekom, Sandtex soklová omietka, gletovacia hmota na vyrovnávanie povrchov v exteriéri aj v interiéri, Marmaro farebna gletovacia hmota s mramorovým efektom, Peakston Super gold vysokokvalitná farba na stený v exteriéry, Silver farba do interiérov. Samonivelizačná podlahová vyrovnávacia hnota, mrazuvzdorné lepidlo na dlaždice, flexibilné lepidlo, flexibilné super lepidlo, špárovacia hmota, Peakston izolačná emulzia.
sakret
SAKRET – malty - murovacie a omietkové malty, potery, doplnkové malty, omietky - strojové omietky, ušľachtilé omietky – minerálne a pastézne, farby a penetračné prípravky sanačné omietky, zatepľovacie systémy - lepidlá a armovacie malty, tepelnoizolačné platne, doplnkový sortiment, podlahový a obkladový program - lepidlá na obklady a dlažby, škárovacie a nivelizačné hmoty, výrobky pre obklady z prírodného kameňa, utesňovacie hmoty, doplnkový sortiment, sanačné omietky
baumit
BAUMIT – povrchové úpravy, kontaktné zatepľovacie systémy, lepiace hmoty a stierky pre zatepľovacie systémy, kotviace prvky a hmoždinky, príslušenstvo k zatepľovacím systémom, izolačné dosky, fasádne profily, príprava podkladu, ručné a strojové omietky, štukové a tenkovrstvové omietky a stierky, sanačné systémy SANOVA, príslušenstvo k omietkam, špeciálne výrobky pre obnovu fasád, potery a podlahové stierkyBaumit, stavebné lepidlá, BAUMACOL, suché betónové zmesi, spojivá, murovacie a spojovacie malty, univerzálne výrobky.
murexin_logo
MUREXIN – obkladačská technika - prípravné látky, obkladanie, škárovanie, čistenie a ošetrovanie, Austrotherm uni-dosky, ukončovacie lišty obkladov, termo systém, čistenie a ošetrovanie ColoCura - čistiace prostriedky, ošetrovacie prostriedky, stavebná chémia -prísady do betónu, malty, poteru, stierkové hmoty, rýchle malty a stavebné látky, oddebňovacie prostriedky, dodatočná úprava betónu, izolácie, tesnenia, bituménové nátery, epoxidové a polyuretánové systémy, utesnenie škár, sanácia betónových konštrukcií, priemyselné podlahy, špeciálne produkty, podlahárska technika - základovky, penetračné nátery, adhézne mostíky, nivelačné, výplňové a stierkové hmoty, lepiace hmoty na PVC, textil,linoleum, korok, gumu a na upevňovanie, lepiace hmoty na parkety a drevo, parketové laky, ošetrovacie prostriedky, náradie, farby, stierky, nátery - stierky, interiérové farby, farby a laky.
kvk
KVK – Stavebniny ponúkajú maltoviny a omietkoviny -sanačné omietky, štuky, betóny, tmely, omietky, šľachtené omietky, murovacie malty, škárovacie hmoty, samonivelačný poterový materiál, stavebná chémia, kamenivo.
kremix
KREMIX – má vysokú pevnosť a pružnosť, vynikajúce difúzne schopnosti, velmi nízku kapilárnu nasiakavosť, vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, ľahkú spracovateľnosť a jednoduchú aplikáciu -
bezvápenná technológia. Stavebniny Richtárik Nitra ponúkajú murovacie malty, omietky, lepiace a stierkovacie malty, potery, prednástreky, penetráky.
styrcon
STYRCON – paropriepustné zateplenie, je zmes polystyrénového granulátu a cementu má výbornú paropriepustnoť, nehorľavosť, rozmerovú stálosť. Polystyrénové granule sú obalené jemnou cementovou škrupinou. Styrcon je určený na zateplenie, priečky, podhľady, podlahy. Styrecon 200, lepstyr cementové lepidlo, penestyr WME – odprašnenie po brúsení a zlepšenie adhézie, SM 145 sklotex. mriežka, minerálna omietka, silikátová omietka, silikónová omietka, disperzná akrylátová omietka.
tomenu