tomenu

logo  oxidpasy_401x118

Klasické pásy
Klasické asfaltované pásy nataviteľné

Pásy sa používajú na vytváranie hydroizolačných povlakových krytín strechy a na utesňovanie strešných detailov. Pásy sa tiež používajú na izoláciu podzemných častí objektov. Pásy s povrchovou úpravou vrchnej strany z hrubozrnného minerálneho posypu sa uplatňujú výhradne ako horná vrstva asfaltových krytín. Vytvárajú veľmi účinnú ochranu asfaltovej hydroizolácie proti atmosferickému starnutiu, prelietavému ohňu a proti mechanickému poškodeniu.

Asfaltované pásy typu Hydrobit - pásy s nízkym a stredným zaťažením, použitie pre všetky vrstvy krytiny a tesnenia detailov (len Hydrobit V 60 S 42 H)
Asfaltované pásy typu Glasbit - pásy s vysokým tržným zaťažením, použitie pre všetky vrstvy krytiny a tesnenia detailov a tlakovú hydroizoláciu (len Glasbit G 200 S 42 H)

Podľa potreby je možné jednotlivé pásy kombinovať. Pri potrebe zvýšenia účinnosti, životnosti a ďalších úžitkových vlastností hydroizolačného povlaku je možná kombinácia i s pásmi modifikovanými SBS termoplastickým kaučukom. Sú vhodné aj na opravu krytín na rozmerovo stálych podkladoch. Ich uplatnenie je závislé od rozsahu porušenia povlaku a spôsobu opravy.

ICOPAL77  Image10-132x118

HYDROBIT V60 S35

Technický list.pdf

Vyhlásenie zhody.pdf

Brožúra - Asfaltové pásy.pdf

 

HYDROBIT V60 S42  v rôznych farbách

Technicky list.pdf

Vyhlásenie zhody.pdfJCP Šindle

Image10-132x118  116_100

Popis
JCP šindle sú určené na pokrývanie šikmých striech. Realizujú sa z nich ľahké, skladané krytiny s veľmi dobrou funkčnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Asfaltové šindle sú vyrábané zo špeciálnej asfaltovej krycej hmoty na sklenenej rohoži so zvýšenými mechanickými vlastnosťami. Vrchná strana šindľov je upravená vysokokvalitným hrubozrnným posypom so zvýšenou farebnou stálosťou. Táto povrchová úprava vytvára veľmi účinnú ochranu asfaltovej hydroizolácie proti atmosferickému starnutiu, prelietavému ohňo a proti mechanickému poškodeniu. Taktiež dlhodobo účinne chráni asfaltovú hydroizoláciu pred ultrafialovými lúčmi.

Aplikácia: sklon strechy 15 - 90o
Informatívna plošná hmotnosť krytiny:
9 - 12 kg/m2
Reakcia na oheň: trieda E
Profily šindľov
Rozmanitosť tvarov šindľov a farieb umožňuje nekonvenčné riešenia pre každý tvar strechy.

BB Classic
0.18E
Tvar „bobrovka“ má dlhoročnú tradíciu v našej architektúre. Je estetický a nepodlieha módnym trendom. Dodáva elegantný a graciózny vzhľad pre každú strechu. Farebná škála pozostáva zo štyroch základných farieb: odtieň červenej, hnedej, zelenej a čiernej farby.

Balenie: 1 balík = 3 m2, 1 paleta = 90 m2
Hmotnosť: 1,5 kg/ks, 9,8 kg/m2
Spotreba: 7,0 ks/m2


OB Standard
0.2BA4

Obľúbený tvar „obdĺžnik“ po celom svete, ktorý spája v sebe jednoduchosť a krásu. Svojím estetickým vzhľadom ponúka bohaté možnosti architektonických riešení stavieb. Farebná škála pozostáva zo štyroch základných farieb: odtieň červenej, hnedej, zelenej a čiernej farby a troch melírovaných farieb, červenej, hnedej a zelenej.

Balenie: 1 balík = 3 m2, 1 paleta = 90 m2
Hmotnosť: 1,6 kg/ks, 10,0 kg/m2
Spotreba: 6,66 ks/m2


DM Elegance
0.52DA

Špeciálne navrhnutý tvar „diamant“ pre tých vlastníkov domov, ktorí túžia po vzhľade kombinujúci luxus a eleganciu bez investovania vysokej ceny do strechy. Farebná škála pozostáva zo štyroch základných farieb: odtieň červenej, hnedej, zelenej a čiernej farby.

Balenie: 1 balík = 3 m2, 1 paleta = 81 m2
Hmotnosť: 1,3 kg/ks, 10,6 kg/m2
Spotreba: 9,66 ks/m2


HX Royal

0.759A

Tento model šesťuholníkového tvaru môže byť s úspechom použitý na akýkoľvek tvar strechy. V každom farebnom prevedení umožňuje dosiahnuť moderný a zároveň príjemný mozaický efekt. Farebná škála pozostáva zo štyroch základných farieb: odtieň červenej, hnedej, zelenej a čiernej farby.

Balenie: 1 balík = 3 m2, 1 paleta = 90 m2
Hmotnosť: 1,3 kg/ks, 8,8 kg/m2
Spotreba: 7,33 ks/m2

0.32E ŠTRUKTÚRA JCP ŠINDLOV

FAREBNÁ ŠKÁLA

0.2735E

Technický list.pdf

Vyhlásenie zhody.pdf

Katalóg.pdf

tomenu